Mūsų kasdienė užduotis – saugi Jūsų krovinių kelionė optimaliausiu maršrutu palankiausiomis sąlygomis.

KAS MES

Esame entuziastingų, profesionalių specialistų komanda, teikianti profesionalias tarptautinių pervežimų organizavimo, logistikos paslaugas, sėkmingai bendradarbiaujanti ir palaikanti puikius santykius su klientais, partneriais.

Mes priklausome IGNOLITA transporto įmonių grupei, sėkmingai vežančiai krovinius jau 20 metų.

Bendradarbiavimas prasideda nuo pasitikėjimo. Mums sandoris nepasibaigia vos tik paspaudus rankas ar pasirašius sutartį – logistikoje svarbi kiekviena detalė. Todėl mūsų komanda užtikrina saugų krovinių pristatymą nuo pasikrovimo iki pristatymo vietos parenkant optimaliausius maršrutus bei taupant Jūsų laiką ir kaštus.

Profesionalių žinių, patirties, atsakingo požiūrio į savo darbą, kintančių rinkos sąlygų ir iššūkių dėka, nuolat tobulėjame ir padedame kurti pridėtinę vertę mūsų klientams.

Mūsų klientų pasitikėjimas mumis patvirtina mūsų darbo kokybę ir skatina mus nuolat tobulėti, imtis didesnių ir sudėtingesnių projektų, didinti pervežamų krovinių srautus. .

MISIJA

Mes dirbame tam, kad atitiktume ir išpildytume klientų transporto ir logistikos paslaugų poreikius, tuo pačiu metu būdami draugiški supančiai aplinka ir visuomenei. Mes dirbame tam, kad padėtume mūsų klientams būti konkurencingesniais remiantis tobula logistika. Mūsų partnerių sėkmė – mūsų sėkmė.

VIZIJA

Būti patikimu, inovatyviu, išskirtiniu logistikos partneriu sparčiai besikeičiančioje logistikos rinkoje,  atlikti bei visapusiškai išpildyti klientų, darbuotojų, partnerių ir visuomenės lūkesčius.

VERTYBĖS

Darbas klientui

Mes dirbame tam, kad padėtume augti Jūsų verslui. Kiekvieno mūsų darbuotojo esminis rodiklis – kliento pasitenkinimas.

Užtikrinta kokybė

Mes dirbame vadovaudamiesi aukščiausiais kokybės standartais, todėl užtikriname aukščiausio lygio klientų aptarnavimo procesus.

Darbuotojų pasitenkinimas ir komandinis darbas.

Profesionalūs darbuotojai yra mūsų darbo ir sėkmės pagrindas. Dirbdami kaip darni, kvalifikuota komanda užtikriname aukščiausios kokybės paslaugų teikimą mūsų partneriams bei sukuriame puikią darbo atmosferą. Laimingas darbuotojas – puikiai pareigas atliekantis darbuotojas.

Partnerystė grįsta pasitikėjimu

Mes propoguojame ilgalaikę partnerystę grįstą pasitikėjimu, bendradarbiavimu, atsakomybe, sąžiningumu ir etika tiek įmonės viduje, tiek bendradarbiaujant su klientais, partneriais.

Plėtros stabilumas

Nuolatinis technologinių procesų tobulinimas, paslaugų efektyvumo didinimas padeda užtikrinti mūsų plėtros stabilumą. Naujos informacinės technologijos taikomos visų procesų kontrolei ir valdymui – nuo krovinių vežimo ir sandėliavimo iki ataskaitų pateikimo klientui.

DARBO PRINCIPAI

Mus verta rinktis, nes mūsų darbas bei bendradarbiavimas paremtas šiais principais:

KOKYBĖ

Aukščiausia visų teikiamų paslaugų kokybė. Higest quality in all our services. Nuolatinis mūsų atliekamų veiksmų rezultatų užtikrinimas, stebėjimas, kontrolė.

APLINKOS APSAUGA

Mums svarbu, kad mūsų teikiamos paslaugos, darbas nekenktų mus supančiai aplinkai, todėl vadovaujamės žaliosios logistikos principais ir įvairiais būdais stengiamės sumažinti ekologinį logistikos veiksmų poveikį.

ŽMONĖS

Žmonės, personalas yra mūsų įmonės pagrindas. Svarbu nuolat investuoti į mūsų personalą, motyvuoti, skatinti mūsų darbuotojus.

BENDRADARBIAVIMAS

Kuriame pasitikėjimu ir pasitenkinimu mūsų darbo kokybe paremtus santykius. Visuomet vertiname ilgalaikę perspektyvą ir esame pasirengę išpildyti, atitikti klientų, partnerių lūkesčius, visapusiškai patenkinti logistikos paslaugų poreikius.

SAUGUMAS

Nuolat planuojame, investuojame, tam, kad užtikrintume gabenamų krovinių saugumą nuo durų iki durų.

INOVACIJOS

Ieškome įkvėpimo, kurime ir įgyvendiname novatoriškus sprendimus ir tobuliname mūsų paslaugas.