Siūlome plataus spektro transporto paslaugas įvairiais maršrutais. Kuriame pridėtinę vertę mūsų klientams, partneriams siūlydami konkurencingas paslaugų kainas ir aukščiausios kokybės aptarnavimą.

Vežame krovinius šiais maršrutais:

  • iš kitų Europos Sąjungos šalių į NVS šalis, Baltijos Šalis;
  • Iš Baltijos Šalių į kitas Europos Sąjungos šalis, NVS šalis;
  • iš NVS šalių į Baltijos Šalis, kitas Europos Sąjungos šalis;
  • Europos Sąjungos viduje.

Vežame įvairių rūšių krovinius:

Pilni, sukomplektuoti kroviniai
Daliniai kroviniai
Pavojingi kroviniai
Temperatūriniai kroviniai
Brangūs kroviniai

Apskaičiuojame krovinių pervežimo kainas Jūsų pageidaujamu maršrutu.

Kasdien suteikiame išsamią informaciją apie transportavimo eigą ir tikslią krovinių buvimo vietą. Bet kuriuo metu esame pasiruošę atsakyti į visus klausimus, susijusius su Jūsų krovinio pervežimu. Atsakingai rūpinamės Jūsų krovinio pervežimu nuo jo išsiuntimo iki pristatymo vietos.

Profesionalūs, apmokyti mūsų darbuotojai bendrauja įvairiomis kalbomis, todėl visuomet yra pasiruošę pagelbėti klientams išspręsti visus klausimus susijusius su krovinių vežimu bei operatyviai pateikti optimaliausius sprendimus, pasiūlymus. Mūsų kompanijoje dirba tik ilgametę patirtį pardavimų ir logistikos srityje turintys darbuotojai.

Gabename įvairiausios paskirties krovinius, o civilinės atsakomybės draudimas pagal CMR konvencijos reikalavimus užtikrina gabenamų krovinių saugumą. Dirbame žemomis kainomis, tačiau teikiame aukščiausios kokybės paslaugas.

Džiaugiamės, kad mūsų partneriai teigiamai vertina bendradarbiavimą su mumis ir sutaupo lėšų patikėdami logistikos valdymą mūsų įmonei.